Letni konkurs – wygraj przewodnik w sam raz na wakacje!

Opublikuj

Letni konkurs – wygraj przewodnik w sam raz na wakacje!

UWAGA LETNI KONKURS! Do zgarnięcia trzy przydatne, być może już podczas tych wakacji, przewodniki Wydawnictwa Bezdroża. JAK WYGRAĆ?

- Znajdź nas na Facebooku,

facebook-znajdz-nas250

 

 

 

- Udostępnij TEN post na swojej tablicy ,

- Wybierz interesujący Cię kraj,

- kreatywnie odpowiedz na jedno z trzech pytań w komentarzu pod zdjęciem konkursowym (

- czekaj na wyniki!

_DSC0071

Letni konkurs – wygraj przewodnik w sam raz na wakacje!

Posted by on cze 28, 2015 in KONKURSY | 0 comments

Letni konkurs – wygraj przewodnik w sam raz na wakacje!

UWAGA LETNI KONKURS! Do zgarnięcia trzy przydatne, być może już podczas tych wakacji, przewodniki Wydawnictwa Bezdroża. JAK WYGRAĆ?

- Znajdź nas na Facebooku,

facebook-znajdz-nas250

- Udostępnij konkursowy post na swojej tablicy ,

- Wybierz interesujący Cię kraj,

- Kreatywnie odpowiedz na jedno z trzech pytań w komentarzu pod zdjęciem konkursowym (na naszej tablicy na Facebooku)

- Czekaj na wyniki!   Masz czas do 12 lipca 2015 r.

 

Zabawa czas start!

 

_DSC0071

FOTO-KONKURS: „JA TU SPAŁEM ?!?”

Posted by on lip 7, 2014 in KONKURSY | 0 comments

FOTO-KONKURS: „JA TU SPAŁEM ?!?”

Znowu się bawimy i rozdajemy fajne nagrody!!!

Do zgarnięcia premierowe przewodniki od Wydawnictwa Bezdroża oraz praktyczne travel-gadżety od Travel Channel Polska, między innymi: głośniki do telefonu komórkowego, wtyczki podróżne do różnych gniazdek, wtyczki usb do samochodu … Nagrodzimy dwie najbardziej zaskakujące, czarujące, rozśmieszające, pomysłowe lub pozytywnie zakręcone fotki. Dodatkowo, Nagrodę Publiczności zgarnie autor zdjęcia, które zdobędzie najwięcej polubień.

TEMAT FOTO-KONKURSU: „Ja tu spałem !?! … czyli wakacje z niespodzianką”

Obserwujcie nasz fanpage, szukajcie inspiracji i załączajcie swoje fotki w komentarzu pod plakatem konkursowym do 19 lipca 2014r do godz.20!. Wyniki zostaną ogłoszone na fanpagu odprawieni.pl już 20 lipca 2014r! Mamy nadzieje, że zabawa będzie przednia!

konkurs_odprawieni

-

OTO NAGRODY:

I  MIEJSCE

- Przewodnik: „Azja Środkowa. Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan, Tadżykistan, Turkmenistan” -  Wydanie 1, Wydawnictwo Bezdroża.

- worek żeglarski, wtyczka USB do samochodu oraz mini głośnik do komórki

1miejsce
II MIEJSCE

- Przewodnik: „Szlak Transsyberyjski. Moskwa – Bajkał – Mongolia – Pekin” -  Wydanie 5, Wydawnictwo Bezdroża

- wtyczka USB do samochodu oraz zestaw wtyczek podróżnych

miejsce 2

 

NAGRODA ZA NAJBARDZIEJ LAJKOWANE FOTO

- Przewodnik: „Chorwacja. W kraju lawendy i wina” – Wydanie 7, Wydawnictwo Bezdroża.

chorwacja-w-kraju-lawendy-i-wina-wydanie-7

PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

Znajdz_zps9604d9fb

 

 

KILKA SLÓW O SPONSORACH…

TCI-Logo-Colour

Travel Channel jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych kanałów podróżniczych w Europie, Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie. Kanał istnieje od 1994 roku. Nadaje w 21 językach, w 130 krajach na świecie,  przez 24 godziny. Rozrywkowy, pełen informacji i inspirujący, Travel Channel przedstawia wyjątkowo szeroką i bogatą ofertę dla każdego, kto lubi i chce podróżować. Programy przenoszą widzów w każdy zakątek globu, od luksusowych wyjazdów przez przygody z plecakiem, poszukiwania kulinarnych inspiracji, ekoprzyjazne wakacje, niezapomniane podróże i wiele wiele innych! Do najbardziej popularnych programów należą: Hotelowe rewolucje, W głębiach oceanu, Dziwaczne potrawy Ameryki, Najwspanialsze trasy motocyklowe, Luksus bez tajemnic czy Międzynarodowi poszukiwacze domów.
WAKACJE Z NIESPODZIANKĄ
TFLIP212H_77272_97357maleJuż  w niedzielę, 20 lipca o godz. 18:00Travel Channel zaprasza na premierę nowego programu o tematyce podróżniczej. Bert Kreischer powraca w podnoszących poziom adrenaliny „Wakacjach z niespodzianką”, by przeżyć jeszcze ciekawsze przygody na jeszcze większą skalę. W każdym odcinku zawodowy poszukiwacz rozrywek zaczepia przypadkowe osoby, namawiając ich na spontaniczny udział w wyprawie życia. Dla tych, którzy nie boją się tego, co nieznane, Kreischer przygotowuje dynamiczny i indywidualnie opracowany plan wakacji z wyjątkowym zakwaterowaniem, usługami kategorii VIP, wyśmienitym jedzeniem i niespodziewanymi zwrotami akcji, które mógł wymyślić jedynie ekscentryczny Bert.

 

LOGO_BEZDR_ORANGE_POZIOM_2007Wydawnictwo Bezdroża to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się wydawnictw turystycznych w Polsce. Przewodniki Bezdroży otrzymują ogólnopolskie nagrody, od kilku lat m.in. są zdobywcami lauru Konsumenta i turystycznych Nagród Magellana. Od 2006 r. Wydawnictwo jest partnerem jednej z najlepszych marek przewodników na świecie – Michelin, a od 2008 r. Bezdroża są częścią Grupy Wydawniczej Helion. Dzisiaj przewodniki Bezdroży są jednymi z wiodących na rynku wydawniczym, przyciągając pasjonatów podróży niezmiennie wysoką jakością oraz praktycznością zawartych informacji.  W odróżnieniu od większości polskich wydawnictw przewodnikowych nasze pierwsze publikacje nie dotyczyły ani regionu Polski, ani innego zakątka Europy. Rozpoczęliśmy bowiem od Azji, a dokładniej od jej wciąż niedocenianej części – Mongolii. Pomysłodawcy serii przewodników dla globtroterów, a zarazem autorzy pierwszej publikacji tej serii wydanej w 2000 roku pt. Mongolia. Nie tylko step Dominika Zaręba i Tomasz Ostrowski zafascynowani kulturą nomadów Azji Środkowej i dziką przyrodą tego regionu postanowili podzielić się swą wiedzą z innymi. Niemal równocześnie z mongolskim wydany został przewodnik pt. Bajkał. Morze Syberii autorstwa Julii Witczuk i Stanisława Pagacza. Kolejnym krokiem były publikacje już po terenach Europy Wschodniej – po obszarach Ukrainy i Rumunii (Bukowina. Kraina łagodności, Krym. Półwysep rozmaitości i Lwów. Miasto Wschodu i Zachodu). Dopiero w trzecim roku „dotarliśmy” nad Adriatyk (Wybrzeże Chorwacji. Od Istrii po Dalmację) i w inne miejsca. To taka nasza „droga do Europy”, która tylko przez przypadek zbiega się z kierunkiem wyznaczonym w XIII wieku przez Temudżyna, władcę Imperium Mongolskiego.

ZGARNIJ PRZEWODNIK PO AZJI CENTRALNEJ!

Posted by on cze 23, 2014 in KONKURSY | 0 comments

ZGARNIJ PRZEWODNIK PO AZJI CENTRALNEJ!

Jeśli chcesz wygrać świeżo upieczony, jeszcze pachnący drukiem przewodnik Wydawnictwa Bezdroża to:

1. Polub funpage odprawieni.pl (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś!)

2. Pokaż wszystkim w komentarzu pod konkursem fotkę miejsca, które Cię zauroczyło, spowodowało szybsze bicie serca, do którego wróciłbyś choćby dziś!

3.Udostępnij plakat zapowiadający konkurs (ten poniżej) na swojej ścianie na FB. Kto wygra? Wygrywa autor zdjęcia, które zdobędzie najwięcej lajków. Rozstrzygnięcie w piątek (27.06.2014) o godz. 20! ZAPRASZAMY!

https://www.facebook.com/odprawieni

konkurs

WYGRANY: ALEK TROCHIM ZE STRZELC OPOLSKICH

GRATULUJEMY!!!!

OTO NAGRODA:

 

758261d428faa1bd89c3b39ae12af5d1

Chcesz być na bieżąco z konkursami??????????

Znajdz_zps9604d9fb