FOTO-KONKURS: „JA TU SPAŁEM ?!?”

Znowu się bawimy i rozdajemy fajne nagrody!!!

Do zgarnięcia premierowe przewodniki od Wydawnictwa Bezdroża oraz praktyczne travel-gadżety od Travel Channel Polska, między innymi: głośniki do telefonu komórkowego, wtyczki podróżne do różnych gniazdek, wtyczki usb do samochodu … Nagrodzimy dwie najbardziej zaskakujące, czarujące, rozśmieszające, pomysłowe lub pozytywnie zakręcone fotki. Dodatkowo, Nagrodę Publiczności zgarnie autor zdjęcia, które zdobędzie najwięcej polubień.

TEMAT FOTO-KONKURSU: „Ja tu spałem !?! … czyli wakacje z niespodzianką”

Obserwujcie nasz fanpage, szukajcie inspiracji i załączajcie swoje fotki w komentarzu pod plakatem konkursowym do 19 lipca 2014r do godz.20!. Wyniki zostaną ogłoszone na fanpagu odprawieni.pl już 20 lipca 2014r! Mamy nadzieje, że zabawa będzie przednia!

konkurs_odprawieni

-

OTO NAGRODY:

I  MIEJSCE

- Przewodnik: „Azja Środkowa. Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan, Tadżykistan, Turkmenistan” -  Wydanie 1, Wydawnictwo Bezdroża.

- worek żeglarski, wtyczka USB do samochodu oraz mini głośnik do komórki

1miejsce
II MIEJSCE

- Przewodnik: „Szlak Transsyberyjski. Moskwa – Bajkał – Mongolia – Pekin” -  Wydanie 5, Wydawnictwo Bezdroża

- wtyczka USB do samochodu oraz zestaw wtyczek podróżnych

miejsce 2

 

NAGRODA ZA NAJBARDZIEJ LAJKOWANE FOTO

- Przewodnik: „Chorwacja. W kraju lawendy i wina” – Wydanie 7, Wydawnictwo Bezdroża.

chorwacja-w-kraju-lawendy-i-wina-wydanie-7

PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

Znajdz_zps9604d9fb

 

 

KILKA SLÓW O SPONSORACH…

TCI-Logo-Colour

Travel Channel jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych kanałów podróżniczych w Europie, Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie. Kanał istnieje od 1994 roku. Nadaje w 21 językach, w 130 krajach na świecie,  przez 24 godziny. Rozrywkowy, pełen informacji i inspirujący, Travel Channel przedstawia wyjątkowo szeroką i bogatą ofertę dla każdego, kto lubi i chce podróżować. Programy przenoszą widzów w każdy zakątek globu, od luksusowych wyjazdów przez przygody z plecakiem, poszukiwania kulinarnych inspiracji, ekoprzyjazne wakacje, niezapomniane podróże i wiele wiele innych! Do najbardziej popularnych programów należą: Hotelowe rewolucje, W głębiach oceanu, Dziwaczne potrawy Ameryki, Najwspanialsze trasy motocyklowe, Luksus bez tajemnic czy Międzynarodowi poszukiwacze domów.
WAKACJE Z NIESPODZIANKĄ
TFLIP212H_77272_97357maleJuż  w niedzielę, 20 lipca o godz. 18:00Travel Channel zaprasza na premierę nowego programu o tematyce podróżniczej. Bert Kreischer powraca w podnoszących poziom adrenaliny „Wakacjach z niespodzianką”, by przeżyć jeszcze ciekawsze przygody na jeszcze większą skalę. W każdym odcinku zawodowy poszukiwacz rozrywek zaczepia przypadkowe osoby, namawiając ich na spontaniczny udział w wyprawie życia. Dla tych, którzy nie boją się tego, co nieznane, Kreischer przygotowuje dynamiczny i indywidualnie opracowany plan wakacji z wyjątkowym zakwaterowaniem, usługami kategorii VIP, wyśmienitym jedzeniem i niespodziewanymi zwrotami akcji, które mógł wymyślić jedynie ekscentryczny Bert.

 

LOGO_BEZDR_ORANGE_POZIOM_2007Wydawnictwo Bezdroża to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się wydawnictw turystycznych w Polsce. Przewodniki Bezdroży otrzymują ogólnopolskie nagrody, od kilku lat m.in. są zdobywcami lauru Konsumenta i turystycznych Nagród Magellana. Od 2006 r. Wydawnictwo jest partnerem jednej z najlepszych marek przewodników na świecie – Michelin, a od 2008 r. Bezdroża są częścią Grupy Wydawniczej Helion. Dzisiaj przewodniki Bezdroży są jednymi z wiodących na rynku wydawniczym, przyciągając pasjonatów podróży niezmiennie wysoką jakością oraz praktycznością zawartych informacji.  W odróżnieniu od większości polskich wydawnictw przewodnikowych nasze pierwsze publikacje nie dotyczyły ani regionu Polski, ani innego zakątka Europy. Rozpoczęliśmy bowiem od Azji, a dokładniej od jej wciąż niedocenianej części – Mongolii. Pomysłodawcy serii przewodników dla globtroterów, a zarazem autorzy pierwszej publikacji tej serii wydanej w 2000 roku pt. Mongolia. Nie tylko step Dominika Zaręba i Tomasz Ostrowski zafascynowani kulturą nomadów Azji Środkowej i dziką przyrodą tego regionu postanowili podzielić się swą wiedzą z innymi. Niemal równocześnie z mongolskim wydany został przewodnik pt. Bajkał. Morze Syberii autorstwa Julii Witczuk i Stanisława Pagacza. Kolejnym krokiem były publikacje już po terenach Europy Wschodniej – po obszarach Ukrainy i Rumunii (Bukowina. Kraina łagodności, Krym. Półwysep rozmaitości i Lwów. Miasto Wschodu i Zachodu). Dopiero w trzecim roku „dotarliśmy” nad Adriatyk (Wybrzeże Chorwacji. Od Istrii po Dalmację) i w inne miejsca. To taka nasza „droga do Europy”, która tylko przez przypadek zbiega się z kierunkiem wyznaczonym w XIII wieku przez Temudżyna, władcę Imperium Mongolskiego.